Kontakta entreprenadföretag i Hemse på Gotland

Väg & Byggnadsgrus på Gotland AB är entreprenadföretag med säte i Hemse på Gotland som utför alla typer av mark- och anläggningsarbeten åt både företag och privatpersoner. Några exempel på tjänster är husgrunder, dränering, trädgårdsanläggningar och kabelförläggning.

Väg & Byggnadsgrus på Gotland AB
Kantzargatan 9
623 50 HEMSE

Telefon: 0498–48 46 76
E-post: info@vagobyggnadsgrus.se
Org. nr. 556576-7000

Skicka mail till oss

6 + 0 = ?

Ekonomi/administration
Lotta Lindby
0707-35 07 35
E-post: lotta@vagobyggnadsgrus.se

Tom Lindby
0738-51 20 91
E-post: tom@vagobyggnadsgrus.se

Arbetsledare
Jonas Karlsson
– VD
0706-98 19 56
E-post: jonas.k@vagobyggnadsgrus.se

Stefan Lindby 
0704-22 60 28
E-post: stefan@vagobyggnadsgrus.se

Mattias Nygren – Asfalt, Avlopp, Grävning
0702-07 05 79
E-post: mattias@vagobyggnadsgrus.se

Arbetsledare
Tomas Larsson – Mättekniker, GPS/Drönare
073-068 88 43
E-post: tomas.l@vagobyggnadsgrus.se

Johan Thomsson – Avlopp, Grunder
0705-34 31 90
E-post: johan.t@vagobyggnadsgrus.se